UR3LCM/qrp(p)

Чому з'явився цей сайт?

Коротенькі пояснення:
для чого я займаю ресурси Інтернету;
що сподіваюся отримати від публікацій на цій сторінці;
на що може очікувати відвідувач цього сайту.


Я — радіоаматор. Аматорське радіо для мене є передусім захопленням, але далеко не засобом для досягнення певної життєво важливої праґматичної мети. Гадаю, що аматорське радіо це також гарне місце для експерементів, втілення здебільшого майже абсурдних, але часом десь навіть трохи геніяльних ;) задумів. Тож у час надхнення робота просто кипить. Проте озирнунишись пізніше помічаєш, що більшість наробок не має, і напевно вже ніколи не матиме, завершеного вигляду. Бракує часу через буденні життєві клопоти, зникає інтерес, з'являються нові суттєво відмінні плани, і наполовину реалізована ідея припадає пилом забута десь на полицях. Одним із способів уникнути цього, гадаю може стати оприлюднення. Наробки, чи навіть лише ідеї, донесені до таких як я симпатиків есперименту, не гинутимуть у шухлядах, і можливо зрештою вийдуть за межі бета-версій.
Одже, метою цього сайту є зробити доступними мої наробки, та особливо досвід набутий під час їх реалізації, таким як і я радіоаматорам.
Часу бракує, тож цей сайт не буде поповнюватися регулярно. Тут не буде відшліфованих рішень. Тексти можуть мати граматичні, ортоґрафічні, синтаксичні і інші помилки. Публікації не матимуть остаточного вигляду і з часом можуть і будуть редагуватися, доповнюватися. Зворотній зв'язок із читачами буде вестися через традиційний e-mail (мою адресу легко знайти через Google).
Можливо із часом додам стрічку RSS, щоб полегшити відстежувати зміни контенту.
Цей сайт також мало схожий на популярні нині блоґи(мережові нотатники). Ближче до нього стоять персональні "вікі-сторінки", проте тут немає, і не передбачається надавати відвідувачам доступ редагувати публікації.

Для керування вмістом цього сайту я вирішив не застосовувати готових СКВ-рішень і розпочав роботу над ним із власного скрипта на Perl, який створює статичні сторінки сайту (цю сторінку також). У оформленні вирішив керуватися духом крайнього мінімалізму, — графіка лише там де вона несе інформацію.
Нажаль дармовий гостінґ має неґативні наслідки. Реклама, яку ви бачите праворуч у заголовку, це гірка розплата за дармове місце у Інтернеті. Якщо вона Вам справді набридає, — вимкніть у браузері Java script, і відразу стане спокійніше.

У правову основу публікацій з цього сайту покладено програмну ліцензію відому як GNU GPL (див. http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html), застосовуючи внкладені у ній принципи не лише до програм, але поширивши їх і на інші мої наробки, що можуть розглядатися як предмет авторського права.

NB Зауважте, що згідно принципу відсутности гарантій із ліцензії GNU GPL, все, що Ви робите керуючись інформацією із цього сайту, Ви робите на власний розсуд і на власний ризик. Автор цього сайту не бере на себе жодної відповідальности за результати ваших дій та збитки, включно із пошкодженнями загального, спеціального, випадкового або побіжного храктеру, які можуть виникнути внаслідок застосування його рекомендацій.

©Ihor Sokorchuk (UR3LCM), 2010-2013

ПОВЕРНИСЬ