UR3LCM/qrp(p)

73! із Фігуровки

2-5 червня 2011 р. в спортивно-оздоровчому таборі "Фігуровка" Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, що поблизу м.Чугуєва, пройшов черговий Хемфест "На Чугуївській хвилі".

Цьогорічний чугуївський Хемфест справив на мене приємне враження. Теплі зустрічі із старими знайомими та друзями, знайомства із новими цікавими людьми, веселі розваги та захопливі змагання залишили про фестиваль теплу згадку.
Суботня програма була просто перенасичена різноманітними заходами. Ліс, річка і чудова літня погода також ґарантували кожному добрий настрій. Я навіть змінив свої плани, і замість одного запланованого дня - суботи, провів у Фігуровці ще й неділю.
Я радий, що мені пощастило побувати тут. Додому я повернувся у бадьорому настрої, сповнений позитивних емоцій.
Цим разом я прихопив з собою мініатюрний диктофон, і записав кілька бесід із причетними до організації фестивалю людьми, та просто учасниками фестивалю.
Першим, а потім і останнім, моїм співрозмовником став один із організаторів заходу Олександр Росляк (UX3LF).
Першу мою з ним розмову слухайте: http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-ux3lf-1.mp3 (1,1M)
Своїми враженнями від перших двох днів (п'ятниця,субота) фестивалю, поділився Алєкс Сотнік (KI6EEO).
Він також трохи розказав про те, як організовують подібні заходи американські радіаматори. http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-ki6eeo-1.mp3 (2.3M).
Трохи розповів він і про сьогоденні проблеми ham-radio в Сполучених Штатах: http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-ki6eeo-2.mp3 (706K).
Від вечора суботи, цілу ніч - аж до ранку неділі - п'ять команд учасників Хемфесту змагалися між собою у шестигодинному заліку, й водночас брали участь у IARU Region 1 HF Field Day (CW).
Слухайте запис кількох хвилин роботи у польовому дні команди UT2II/P (орієнтовно між 22 і 23 год. за Києвом): http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-ut2ii-test.mp3 (421K)
У неділю вранці були підбиті підсумки КХ змагань між командами учасників.
Слухайте оголошення протоколу судівської групи оргкомітету фестивалю: http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-hftest-prot.mp3 (215K)
Порозмовляти із переможцями змагань - командою UZ5Q/P із Запоріжжя, мені на жаль не вдалося.
Доки я ловив ґав, хлопці "запрягли коней" і гайнули додому.
Друге місце у місцевому заліку виборола команда UT7L/P Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
Про роботу цієї команди у фестивальних змаганнях, та плани на наступний Хемфест, розповів її капітан Ярослав (UT7LL): http://ur3lcm.ho.ua/snd/chuhuiv-2011-ut7l.mp3 (357K)

Невдовзі я планую опублікувати тут й інші мої записи цього Хемфесту.
Заходьте, слухайте!

©Ihor Sokorchuk (UR3LCM), 2010-2013

ПОВЕРНИСЬ